ZÍSKEJTE ODBORNÉ INFORMACE A RADY ZDARMA!

Bezplatná konzultace a tržní ocenění Vaší nemovitosti

Jak vybrat tu správnou realitní kancelář?

Rady a tipy pro výběr silné a spolehlivé realitní kanceláře

Podepsat či nepodepsat smlouvu?

Výhody a nevýhody písemného smluvního vztahu

Výhradní (exkluzivní) smlouva: ANO či NE?

Jaké jsou její výhody a nevýhody pro klienta?

Hypoteční kalkulačka

Zadejte jakou chcete půjčku, na kolik let, při jakém úroku a kalkulačka spočítá měsíční platbu.


 
 
 

0%85 %100%

 
%
 
 

Hodnocení klientů

 

Dovolte, prosím, abych zde zveřejnil názory mých klientů na moji práci.

Zároveň také všem uvedeným klientům za jejich vyjádření mnohokrát děkuji a tímto je zdravím... :)

 

 

"Dobrý den, pane Kučero. Rád bych Vám tímto ještě jednou poděkoval za Vaši vstřícnost, ochotu a plnou profesionalitu. Vše proběhlo k mé naprosté spokojenosti. Pokud se v mém okolí vyskytne jakýkoliv případný klient, určitě Vás doporučím. Velice děkuji a přeji pěkné prožití léta. S pozdravem..."

Ladislav Kubát

(prodej garážového stání v Praze 4 - Krči, květen 2016)


 

"Příjemné a klidné vystupování a ochota."

Vojtěch Donát

(koupě bytu 2+kk v Praze 4 - Michli, květen 2016)


 

"Se službami pana Kučery jsem byl velmi spokojen. Je to vstřícný, milý a sympatický realitní makléř. Doporučuji ho rovněž svým známým a budu se těšit na další spolupráci."

Martin Coňk

(koupě a následný pronájem bytu 1+1 v Praze 10 - Zahradním Městě, leden 2016)


 

"Závěrem Vám chci ještě jednou poděkovat, za hladký průběh celé transakce. Bylo mi ctí s Vámi spolupracovat a pakliže v budoucnu budu potřebovat Vaše služby, velice ráda se na Vás s důvěrou obrátím. S úctou..."

Jana Janoušková

(koupě dvougaráže v Praze 4 - Krči, květen 2016)


 

"Dobrý den, chci touto formou moc poděkovat panu O. Kučerovi za opravdu vynikající profesní přístup a pomoc při prodeji bytu E. Hyblerové 522, Praha 4 - Háje. Nikoho jsem z realitních makléřů neznala, tak jsem to riskla a pana Kučeru jsem si vybrala a nelitovala jsem. Takto si v dnešní době představuji jednání a všestrannou pomoc pro lidi. Každému pana Kučeru budu doporučovat. Mějte se pěkně."

Jiřina Hajíčková

(prodej bytu 2+kk v Praze 4 - Hájích, říjen 2015)


 

"Dobrý den. Pane Kučero, děkuji Vám za lidský přístup a ochotu ke zprostředkování koupě nemovitosti. Hlavně zkoordinovat lidi je dnes náročné a důležité a to se Vám povedlo. S pozdravem..."

Robert Němec

(koupě bytu 3+1 v Praze 4 - Spořilově, srpen 2015)


 

"Dobrý den, chtěla bych moc a moc poděkovat panu Ondřejovi Kučerovi a paní Mirce Čadkové za jejich skvělou práci při prodeji mého bytu. Jsem s nimi velice spokojená a jsem ráda, že jsem na ně jako na makléře narazila. Jejich profesiální jednání je opravdu na úrovni. Velice dobře se mi s nimi komunikuje, informují mě opravdu o všem co se týče prodeje mého bytu. Vždy se zeptají, jestli mi vyhovuje den a čas na prohlídku bytu a vždy se snaží naplánovat co nejvíc prohlídek na ten určitý den. A když prohlídka probíhá, velice dobře vysvětluji parametry bytu a mé požadavky na prodej. A toho si moc cením a vážím, že respektuji mé představy a přání. Jsem moc ráda, že mi poradili, velice dobře můj byt nafotili a udělali krásnou stránku prodeje mého bytu."

Jana Latoňová

(prodej bytu 3+kk v Praze 4 - Opatově, únor 2016)


 

"Dobrý den, chtěla bych tímto napsat hodnocení a zároveň poděkování makléři panu Ondřeji Kučerovi. Pana Kučeru jsem poznala jako milého, komunikativního člověka při prohlídce a následně při koupi bytu na Praze 4. Jednání s ním bylo vždy příjemné a na profesionální úrovni, bez problémů jsme se domluvili vždy, jak na schůzkách s majiteli bytu, tak následně na dalších jednáních v advokátní kanceláři. Pan Kučera mi poskytl i další informace a kontakty nad rámec svých povinností. S jeho službami jsem byla velmi spokojená."

Hana Železná

(koupě bytu 2+1 v Praze 4 - Hájích, leden 2016)


 

"Dobrý den, dovoluji si poslat hodnocení služeb pana Ondřeje Kučery. Byli jsme s manželkou spokojeni velmi, od prvního kontaktu s panem Kučerou byla naše záležitost vyřízena za 17 dní k naší spokojenosti. K tomu myslím není co dodat. Děkujeme, jak za rychlost, tak za velmi profesionální přístup. Přejeme mnoho pracovních i osobních úspěchů. S pozdravem Pavlůskovi"

Manželé Pavlůskovi

(prodej družstevního bytu 2+1 v Praze 4 - Hájích, leden 2016)


 

"Dobrý den, rádi bychom touto cestou napsali hodnocení na makléře pana Ondřeje Kučeru. Jsme manželé a máme dvě malé děti. Potřebovali jsme prodat byt 2+kk po rekonstrukci na Praze 4 a koupit větší. Nejdříve jsme jednali "na doporučení" s jednou makléřkou z konkurenční firmy, která nás hned po první schůzce zaskočila svým ne zrovna vstřícným jednáním a my se rozhodli, že rozhodně s touto paní dál jednat nebudeme.
Na pana Kučeru jsme narazili díky inzerátu a vlastně i náhodě. Hned po telef. kontaktu jsme se domluvili na schůzce a můžeme oba říct, že jsme se po pár minutách na sebe s manželem podívali a měli jsme jasno, kdo bude náš byt prodávat!!!!
Ještě ten samý večer jsme se domluvili na všech podmínkách, našich možnostech atd. Pan Kučera, aniž by nás do něčeho nutil - ba naopak působil na nás velice mile a lidsky, nechával nám dostatek prostoru na promyšlení, jsme se rozhodli na spolupráci pouze s ním.
A ničeho nelitujeme. Pan Kučera je veliký profesionál, s kterým se dá o všem bavit. Vše nám vysvětlil i když jsme se někdy ptali snad milionkrát na tu samou věc, byl stále vstřícný. Kdykoliv mu člověk zavolal, vždy vše vyřešil. Zájemce nám vodil vždy po telefonické dohodě, kdy nám to vyhovuje. Opravdu se přizpůsobil dle nás, za což mu děkujeme.
V dnešní době jsme se s manželem opravdu báli, komu dát důvěru a hlavně člověk neprodává byt každý den a tím pádem nemá žádné zkušenosti.
Prodej bytu se uskutečnil za podmínek, které opravdu byly předem domluveny a důvěra v pana Kučeru předčila naše očekávání.
Vše tedy proběhlo tak jak mělo, kupec se našel skoro "ihned", převody atd., vše proběhlo tak jak mělo a my nyní bydlíme v novém a větším, tak jak jsme si představovali.
Tímto bychom ho chtěli doporučit všem, protože opravdu je to člověk na správném místě a tuto práci dělá na 100%. Ještě jednou děkujeme a přejeme mnoho úspěchů!!!!"

Manželé Svobodovi

(prodej družstevního bytu 2+kk v Praze 4 - Hájích, únor 2015)


 

"Vážený pane Kučero, vážená paní Čadková, dovolte mi, abych Vám poděkovala za Váš vzorný přístup ke klientům a vyjádřila spokojenost s Vaší prací. Jako pracovníci M&M Reality jste nám po celou dobu byli k dispozici a vyčerpávajícím způsobem jste nám vysvětlovali všechny kroky, které k uskutečnění prodeje bytu po mojí matce p. Štefanii Němečkové, na adr. Machudova 575/13, Praha 12 - Kamýk, vedly. Děkujeme Vám, na M&M Reality se budeme vždy rádi obracet."

Ivana Šilhánová

(prodej bytu 3+kk v Praze 4 - Kamýku, červenec 2015)


 

"Dobrý den, rádi bychom touto cestou poděkovali makléři Vaší pobočky, p. Ondřeji Kučerovi, za rychlé a bezproblémové zprostředkování koupě bytu v Praze. Oceňujeme jeho profesionální přístup a naplánování všech jednání tak, aby byla pro prodávajícího i kupujícího časově výhodná, bez stresových situací. V novém bytě se pomalu zabydlujeme a zdá se, že to opravdu byla dobrá koupě (stav bytu, lokalita). Jednání pana makléře bylo po celou dobu aktivní a vstřícné, s jeho prací jsme byli velmi spokojeni. Děkujeme za spolupráci."

Manželé Baumovi

(koupě bytu 1+kk v Praze 4 - Pankráci, červen 2015)


 

"Dobrý den, pane Kučero, děkuji Vám za rychlé a profesionální zprostředkování prodeje mého bytu v Praze 4. Přeji mnoho dalších pracovních úspěchů. S pozdravem..."

Věra Martinková

(prodej bytu 1+kk v Praze 4 - Pankráci, červen 2015)


 

"Dobrý den pane Kučero, děkujeme, že jste dokázal zpříjemnit, pro nás stresové, řízení i období. Nad očekávání vše proběhlo díky Vám v klidu a pohodové náladě. Pokud budete mít cestu nebo práci v lokalitě Horoměřice, rádi s Vámi vypijeme šálek kávy. Přejeme Vám vše dobré v osobním i profesním životě."

Ivan a Jiřina Umáčení

(koupě bytu 2+kk v Praze 6 - Horoměřicích, březen 2015)


 

"Dobrý večer, pane Kučero, také já Vám děkuji za velmi příjemnou a sympatickou spolupráci při prodeji bytu. :) Děkuji samozřejmě také panu Tomanovi a přeji Vám oběma mnoho nejen pracovních úspěchů. To je skvělé, že pan Toman pomůže při předání bytu příští pondělí - bude se pro předávací protokol i fotit, nebo už máte fotek dostatek? Přeji hezký večer a někdy zase nashle. :)"

Jana Dětinská

(prodej bytu 2+kk v Praze 6 - Horoměřicích, březen 2015)


 

"Dobrý den, rád bych touto cestou poděkoval za velmi profesionální, nadstandardní a lidský přístup makléře pana Ondřeje Kučery a také hypotečního poradce pana Jiřího Suchého při koupi bytu v Praze 4. S jejich službami jsme byli velmi spokojeni."

Manželé Tudorovi

(koupě bytu 2+kk v Praze 4 - Pankráci, červenec 2015)


 

"Dobrý den. Kdybych nosil klobouk, tak bych ho sundal, takhle můžu jen říct DÍKY... a máte u mně lahvinku něčeho dobrého, ale to až to bude vše definitivní, abych to nezakřiknul. :) Hezký víkend a ještě jednou díky."

Bohumil Dvořák

(prodej bytu 2+kk v Praze 8 - Kobylisích, duben 2015)


 

"Výborně, skvělá spolupráce! Posílám kopii výpisu z banky o zaslání rezervačního poplatku. Ještě jednou děkuji..."

"Dobrý den, v loňském roce jsem prostřednictvím pana Kučery koupila garsonku na Spořilově v ul. na Chodovci. Jednání bylo příjemné a konstruktivní a vše proběhlo bez problémů. Kdykoliv jsem něco potřebovala, bylo mi okamžitě vše vysvětleno a ochotně pomoženo..! Děkuji touto cestou za spolupráci v celé transakci."

Ludmila Schreiberová

(koupě bytu 1+1 v Praze 4 - Záběhlicích, červenec 2015)

(Pro tuto klientku jsme úspěšně zarezervovali byt po cca 1 hodině vzájemné e-mailové komunikace během jejího pobytu na dovolené v Thajsku. Znala dobře lokalitu i příslušný dům a chtěla byt koupit jen na základě našeho inzerátu ihned po jeho uveřejnění.)


 

"Dobrý večer, jsem ráda, tak teda klíče už nedávejte p. Aleksandru (makléř konkurenční RK), děkuji mnohokrát, jste profík. Já Vám říkala, že mám pocit, že vy ten byt prodáte. Já už včera napsala p. Aleksandru, že on musí opravit cenu a metry, on měl ty klíče asi tak 10 dnů a ani reklamu nedělal, jak našla Vás, tak už konečně začal pracovat s mým bytem. Kdybych to věděla, tak nebrala bych 2 realitky."

Olga Grygorova

(prodej bytu 1+kk v Praze 4 - Modřanech, červen 2015)


 

"Dobrý večer, pane Kučero, moc děkuji za velice dobře udělaný inzerát, ... mějte se pěkně."

Jiřina Hajíčková

(prodej bytu 2+kk v Praze 4 - Hájích, listopad 2015)


 

"Děkuji za info a těším se na příště. S úctou Babčický"

František Babčický

(koupě bytu 3+kk v Praze 4 - Libuši, červenec 2015)
 
(Pan František Babčický, jeden z nejúspěšnějších makléřů realitní kanceláře RE/MAX Alfa, s 20 lety zkušeností v oboru, přivedl na prohlídku své klienty a dlouholeté osobní přátele - zájemce o byt z mé nabídky. Obchod proběhl úspěšně a manželé Fintorovi dnes již v tomto bytě bydlí.)
 
 

Kontaktujte mě, prosím...

 

Můj telefon:  +420 774 076 077

Můj e-mail: ondrej.kucera@re-max.cz

Tisknout stránku

DOPORUČUJI...

Na základě dobré zkušenosti doporučuji služby těchto spolehlivých firem:
 

REKONSTRUKCE BYTŮ

p. Petr Svoboda

 
 • zednické práce
 • bytová jádra
 • obklady a dlažby
 • štukování, malování
 • elektroinstalace
 • instalatérské práce

telefon: 773 179 196

e-mail: karhope@seznam.cz ​

 

PLYNOSERVIS  PRAHA

p. Martin Coňk

 
 • opravy plynových spotřebičů
 • čištění plynových spotřebičů
 • revize plynu
 • strojní čištění odpadu a kanalizace
 • opravy baterií a WC
 • instalatérské služby

telefon: 603 717 686

web: www.plynoservis-praha.cz

 

Výběr z poradny

Otázka:

Dobrý den, chci se zeptat. Manžel má příjem kolem 22.000,-Kč čistého,někdy víc (bonusy,...) Já na mateřeké dovolené s 2 dítětem. Máme 2 úvěry v částce cca 250.tis.Kč, je možné získat hypotéku na vlastní bydlení (3mil.Kč),děkuji

Odpověd:

Podle těchto údajů je velmi pravděpodobné, že nenajdeme na trhu banku, která by takto vysokou hypotéku poskytla. Osobně také doporučuji, zda je vůbec vhodné se do tak vysoké hypotéky pouštět, i kdyby ji banka poskytla. Splátka hypotéky by z vašich příjmů ukrojila podstatnou část.

Zobrazit starší otázky/odpovědi