Měním zmatky a starosti s prodejem nemovitosti
v řízený proces, ve kterém vždy vítězíte vy

Při prodeji nemovitostí používám osvědčené techniky, vypilovaný postup i profesionální podpůrný tým. Tak, abyste si odnesli nejen více peněz, ale i příjemné vzpomínky.

Odhad tržní ceny nemovitosti považuji za užitečnou informaci, ale nikoliv za dogma. Díky inovativnímu způsobu prodeje nejlepší nabídce dosahuji často mnohem vyšších prodejních cen, než je na trhu obvyklé.

Prodej nemovitosti
ve 21 srozumitelných krocích

Vídáte v inzerci nekvalitní fotografie pořízené mobilem? Chlubí se jiní makléři rychlým prodejem prvnímu, kdo se objevil (a provize v kapse)? Tak takhle to u mě nefunguje. Cestu za prodejem nemovitosti vždy začínám důkladnou společnou konzultací.

A až když si ujasníme vaše potřeby a očekávání, převezmu za vás všech 21 úkonů, které jsou u poctivě odvedeného prodeje nezbytné.

Realitní aukce neboli prodej nejlepší nabídce

Díky unikátní metodě aukčního prodeje necháme vážné zájemce o vaši nemovitost soutěžit jejich cenovými nabídkami. A nemovitost pak prodáme té nejlepší z nich.

Vy stanovíte kritéria a priority výběru, já se postarám o dostatek zájemců a kultivovaný průběh realitní aukce. Výsledkem je bezpečný prodej nemovitosti za vyšší cenu, než teď možná očekáváte.

Pomoc při řešení obtížných situací

Rozhodně nehážu přes palubu ani ty, kteří potřebují pomoc s refinancováním drahé hypotéky, nebo s hrozící exekucí či oddlužením nemovitosti. Někdy také bývá těžké dohodnout se se spoluvlastníky nebo i v rodině, mezi příbuznými, dědici apod. I s tím vám umím pomoci.

Pod tlakem je snadné udělat chybu. Proto se nejprve v klidu sejděme, proberme situaci a já vám pak otevřeně ukážu a vysvětlím všechny možnosti se všemi pro i proti.

Vám se může zdát situace bezvýchodnou. Ale pro mě je to každodenní rutina a praxe. A díky mnohaletým zkušenostem jsem pravděpodobně už podobnou věc několikrát úspěšně vyřešil. Takže budu vědět, jak na to.

Společně určitě najdeme cestu, jak z toho ven!

Zajistím i řadu dalších věcí, bez kterých se úspěšný prodej nemovitosti neobejde.
Pro někoho moře starostí a hromada úkolů, pro mě každodenní praxe.

Nastavení plánu

Navrhnu vám ideální časový rámec a plán prodeje. Budete tak vědět, jak na sebe jednotlivé kroky navazují, i kdy bude vše hotovo.

Příprava a úklid

Zajistím vše od vyklizení a malování přes drobné opravy až po stěhování. Kolem přípravy nemovitosti tedy nemusíte nic řešit.

Kontrola dokumentů 

Dobré podklady dělají dobré obchody. Dohlédnu na veškerou dokumentaci a zákonné náležitosti prodeje.

Kvalitní foto a také video

Zajistím profesionální foto i videodokumentaci tak, aby vaše nemovitost na první pohled vynikla mezi ostatními.

Lepší propagace

Díky zkušenostem z obchodu a marketingu pro vás zrealizuji až 40bodový intenzivní plán propagace vaší nemovitosti.

Kvalitní zájemci

Prošel jsem řadou specializovaných školení. Umím najít a zaujmout kvalitní zájemce – na internetu, sociálních sítích i v terénu.

Prohlídky šetřící váš čas

Zájemce vždy pozvu na pevně naplánovné prohlídkové dny, kdy vaši nemovitost představím všem současně.

Prověření bonity

Kontroluji solidnost a bonitu zájemců. Ujistím se, že je zájemce důvěryhodný, spolehlivý a má zajištěné potřebné financování.

Zajištění úvěru

Kupujícím pomohu i se zajištěním a vyřízením hypotéčního úvěru, abyste spolehlivě a včas obdrželi své peníze. Dva skvělí hypotéční poradci jsou členy mého týmu.

Prostředník v komunikaci

Do procesu prodeje občas vstupuji i jako mediátor, který mezi oběma stranami vyjedná úspěšné dokončení každého kroku obchodu.

Spolehlivý převod nemovitosti

Zajistím vyhotovení kvalitní smluvní dokumentace, bez chyb, nejasností a nečekaných komplikací.

Bezpečný převod peněz

Díky systému advokátní úschovy kupní ceny a dokumentů jsou vaše peníze i nemovitost po dobu celé transakce v naprostém bezpečí.

Komunikace s katastrem

Zajistím hladký a úspěšný převod nemovitosti v katastru nemovitostí nebo převod členského podílu v bytovém družstvu.

Předání nemovitosti

Jednou z posledních důležitých náležitostí je protokolární předání nemovitosti v souladu se smlouvami i zákonem. I na to dohlédnu.

Přepisy energií a služeb

Pomohu vám s hladkým převodem smluv na dodávky energií a služeb. Mohu pomoci i s převodní komunikací vůči SVJ či družstvu.

Pomoc s daněmi

Doporučím vám zkušeného daňového specialistu či daňového poradce. Osvědčený odborník vám poradí s majetkovými i ostatními daněmi.

Co o mně říkají klienti

"Pan Kučera je jedním z mála makléřů, kterým nejde jen o byznys a rychlý prospěch. Prioritou pro něj je spokojenost klientů. S jeho službami jsem bezvýhradně spokojený a vřele jej doporučuji."

František Rams
prodej bytu 3+1, Praha 9 - Horní Počernice

"Absolútny profesionál. Seriózny, ústretový a úprimný človek, čo sa už skoro nevidí.  Ďakujem, pán Kučera, nielen za veľmi rýchly predaj, ale za všetko."

Júlia Handrová
prodej bytu 3+kk, Praha 4 - Braník

Chcete i vy prodat svou nemovitost
za maximální cenu a s lehkostí?