Spojuji zkušenosti s porozuměním. Nejprve vám naslouchám, potom prodávám

Jsem profesionální realitní makléř v Praze. Více než 30 let zkušeností v oblasti obchodu, marketingu, financí a komunikace využívám k dosažení toho nejlepšího možného výsledku pro vás.

Postupně jsem dovedl k dokonalosti jedinečný obchodní systém, tzv. prodej nejlepší nabídce, díky kterému prodáme vaši nemovitost přesně podle vašich představ – za nejvyšší možnou cenu, kupujícímu, kterého si sami vyberete, za předem známých platebních podmínek, naprosto spolehlivě a v požadovaném čase.

Tvrdě pracuji.

Např. během svého působení v síti RE/MAX ČR jsem vždy patřil mezi 10% nejproduktivnějších makléřů přední kanceláře RE/MAX Alfa v Praze

V rámci pražské realitní kanceláře RE/MAX Alfa jsem např. v roce 2017 uskutečnil největší objem obchodů a získal mnoho kladných recenzí od svých klientů.

Další ocenění, která jsem obdžel:

 • RE/MAX 100 Percent Club, cena pro nejlepší makléře společnosti RE/MAX Česká republika
 • Nejúspěšnější makléř RE/MAX Alfa za únor 2017
 • 3. nejúspěšnější makléř RE/MAX Alfa za červenec 2017
 • 2. nejúspěšnější makléř RE/MAX Alfa za listopad 2017
 • 3. nejúspěšnější makléř RE/MAX Alfa za listopad 2018
 • 7. nejúspěšnější makléř RE/MAX Alfa za rok 2022

Neustále se vzdělávám.

Za posledních 10 let jsem se zúčastnil desítek odborných školení a seminářů

Mé odborné znalosti, komplexní přehled a vysokou kvalifikaci v oboru realit potvrzují např. tyto certifikáty a osvědčení:

 • Certifikovaný realitní profesionál
 • Certifikovaný makléř 2. stupně
 • Obchodní dovednosti
 • Náběr a prodej nemovitostí
 • Aukce nemovitostí RE/MAX
 • Soutěže, aukce, nabídky, prodej nemovitosti za maximální cenu (Realitní akademie GAUDENS)
 • CRM ISO diplomový seminář
 • Marketing na sociálních sítích
 • Facebook pro profesionály
 • Investiční specialista
 • Exekuční a insolvenční specialista
 • Efektivní realitní práce v terénu
 • Orná půda - zajímavá tržní příležitost

Postupuji systematicky.

Díky svému týmu zajistím vše od úklidu a přípravy přes fotografování až po právní služby

Během prodeje nemovitosti dojde na úkony, které je lepší svěřit specialistům. Proto spolupracuji s týmem osvědčených profesionálů.

Vy tak nemusíte hledat dobrého právníka, hypotéčního specialistu, odhadce či daňového poradce, inspektora staveb ani řemeslníky. Ušetřím vám čas, starosti i nepříjemná překvapení. O vše se postarám, a o tom důležitém vás budu průběžně informovat.

A především vám přinesu více peněz. V průměru 12,5% navíc z ceny vaší nemovitosti oproti obvyklým prodejním cenám na trhu díky unikátní metodě prodeje nejlepší nabídce. Realitní aukce používám už 5 let, a prodal jsem tímto způsobem již desítky nemovitostí.

Můj tým spolupracovníků

Mirka

asistentka makléře, daňová specialistka

Mou starostí je administrativní podpora a pečlivá dokumentace obchodních případů, vč. průběžné emailové komunikace s klienty. Poradím vám také s daněmi a pomohu i se zajištěním daňového přiznání.

Michal

realitní makléř

Starám se o hladký chod všech realitních transakcí a profesionální průběh jednání. Úzce spolupracuji s Ondřejem v týmu, takže se dokážeme vzájemně zastoupit a zajistit tak pro naše klienty dokonalý a plynulý servis za všech okolností.

Šárka

home staging, příprava nemovitostí

Zařídím, že vaše nemovitost bude vypadat skvěle na fotografiích, videu i během náročných prohlídkových dnů. Dodám čidoplním potřebné stylové vybavení, nábytek i dekorace, sladím barvy a zdůrazním jedinečný charakter a přednosti vaší nemovitosti.

Martin 

fotograf, kameraman, grafik, designer

Kromě kvalitních fotografií připravím také videoprohlídky a přehledné půdorysné plány vaší nemovitosti ve 2D i 3D provedení. Umím letecké záběry, virtuální prohlídky a další novinky, které vaši nemovitost ukážou zájemcům v tom nejlepším světle.

Milan

vyklízení, stěhování, přeprava

Zajistím hladké vyklizení vaší nemovitosti i bezpečné přestěhování či přepravu vašich věcí. Co je potřeba, to odmontuji a odvezu na jinou adresu či na sběrný dvůr k ekologické likvidaci. Poradím si s čímkoliv, zvládnu jakékoliv situace či technické překážky. Pokud jde o přemísťování věcí, těžká či objemná břemena nebo náročné vyklízecí práce, nic pro mě není problém.

Ladislav

exkluzivní finanční konzultant

Jako dlouholetý finanční poradce mám k dispozici tým kvalifikovaných spolupracovníků a bohaté zkušenosti i kontakty v oblasti hypotéčních a dalších úvěrů na koupi nemovitostí. Pro klienty jsem již obstaral úvěry v objemu přes 260 milionů korun. Umím zajistit ty nejvýhodnější úvěrové podmínky a najít řešení pro každou situaci. Mojí doménou jsou dále vysokovýnosové finanční investice, ve kterých svým klientům trvale spravuji přes 150.000.000 Kč. 

Zdenko

malování, úpravy interiérů, stavební práce

Vaši nemovitost v případě potřeby zrenovuji či zrekonstruuji, kompletně vymaluji a celkově připravím na prodej. Provedu nutné opravy a zrenovuji každý povrch. Tak, aby nemovitost byla po stavebně-technické stránce připravena k předvádění zájemcům a k prodeji v co nejlepší kondici. A také včas. Poradím si s každým problémem či zadáním.

Štěpán

finanční poradce, hypotéční specialista

Jsem certifikovaným hypotéčním makléřem registrovaným u ČNB. Vyjednám pro vás tu nejvýhodnější hypotéku. Za svou 18letou praxi jsem nasbíral zkušenosti, díky kterým vím, jak řešit i velmi komplikované případy nebo třeba hypotéky pro OSVČ. Umím nabídnout i alternativní úvěrové produkty, včetně družstevního financování bydlení se splatností až 35 let, bez nutnosti prokazování příjmů a bez věkového omezení.

Mgr. Jan Prokeš

advokát

Z dodaných podkladů a specifického zadání transakce připravím kvalitní kupní smlouvy, smlouvy o úschově kupní ceny a listin, návrhy na vklad a další potřebné dokumenty. Zajistím také správnost podání a hladké vyřízení všech úkonů na katastru nemovitosti

JUDr. Markéta Němcová

advokát

Garantuji bezpečnost, jistotu a spolehlivost převodů nemovitostí i výplat kupních cen. Zajistím, aby vše proběhlo správně, podle zákona a se spolehlivým výsledkem. Pomohu vám právními konzultacemi i s praktickým řešením jakkoliv složitých situací.

Co o mně říkají klienti

„Nemovitost pan Kučera prodal díky jím zorganizované aukci za částku o 280.000,- korun vyšší, než jsem čekal.”

Jiří Kufr, prodej chaty, Praha 8 - Dolní Chabry

„V neposlední řadě se transakce uskutečnila za cenu o 410.000,- Kč vyšší oproti našemu původnímu požadavku.“

Věra Martinková, prodej domu 3+kk, Káraný

„Za náš byt jsme obdrželi o 560.000,- Kč více, než jsme předpokládali."

Ing. Petr Špaček, prodej bytu 2+1, Praha 4 - Michle