Spojuji zkušenosti s porozuměním. Nejprve vám naslouchám, potom prodávám

Jsem profesionální realitní makléř v Praze. Téměř 30 let zkušeností v oblasti obchodu, marketingu, financí a komunikace využívám k dosažení nejlepšího možného výsledku pro vás.

Postupně jsem dovedl k dokonalosti jedinečný obchodní systém, tzv. prodej nejlepší nabídce, díky kterému prodáte svou nemovitost přesně podle vašich představ – za nejvyšší možnou cenu, kupujícímu, kterého si sami vyberete, naprosto spolehlivě a v požadovaném čase.

Nejúspěšnější realitní makléř RE/MAX Alfa za rok 2017

V rámci společnosti RE/MAX Alfa jsem např. v roce 2017 uskutečnil největší objem obchodů a získal mnoho kladných recenzí od svých klientů.

Další ocenění, která jsem obdžel:

Za posledních 9 let jsem se zúčastnil desítek odborných školení

Mé odborné znalosti a kvalifikaci v oboru realit potvrzují např. tyto certifikáty a osvědčení:

 • Certifikovaný realitní profesionál
 • Certifikovaný makléř 2. stupně
 • Obchodní dovednosti
 • Náběr a prodej nemovitostí
 • Aukce nemovitostí RE/MAX
 • Soutěže, aukce, prodej nemovitosti za maximální cenu (Realitní akademie)
 • CRM ISO diplomový seminář
 • Marketing na sociálních sítích
 • Facebook pro profesionály
 • Investiční specialista
 • Exekuční a insolvenční specialista
 • Efektivní realitní práce v terénu
 • Orná půda - zajímavá tržní příležitost

Díky svému týmu zajistím vše od úklidu přes fotografování až po právní služby

Během prodeje nemovitosti dojde na úkony, které je lepší nechat na specialistech. Proto spolupracuji s týmem osvědčených profesionálů.

A vy tak nemusíte hledat dobrého právníka, hypotéčního specialistu, odhadce či znalce nemovitostí, daňového poradce, inspektora staveb ani řemeslníky. Ušetřím vám čas, starosti i nepříjemná překvapení. O vše se postarám, a o tom důležitém vás budu průběžně informovat.

A především vám přinesu peníze navíc. V průměru 12,5% navíc z ceny vaší nemovitosti díky metodě prodeje nejlepší nabídce.

Můj tým

Mirka

asistentka makléře, daňová specialistka

Mou starostí je administrativní podpora a pečlivá dokumentace obchodních případů, vč. průběžné emailové komunikace s klienty. Poradím vám také s daněmi a pomohu i se zajištěním daňového přiznání.

Laura

asistentka kanceláře RE/MAX Alfa

Starám se o hladký chod recepce i kanceláře a příjemný průběh všech jednání. Přivítám vás dobrým čajem nebo kávou a milým úsměvem. Veškeré vzkazy, informace či dokumenty makléři spolehlivě předám.

Ivana

asistentka kanceláře RE/MAX Alfa

Organizačně zajišťuji chod celé kanceláře a provozní podporu týmu našich makléřů. Mám na starosti také finanční stránku obchodních případů kanceláře, platební styk, fakturaci a korespondenci.

Martin 

fotograf, kameraman, grafik

Kromě kvalitních fotografií připravuji také videoprohlídky a přehledné půdorysné plány nemovitostí ve 2D i 3D provedení. Umím letecké záběry, virtuální prohlídky a další novinky, které vaši nemovitost ukážou v tom nejlepším světle.

Milan

vyklízení, stěhování, přeprava

Zajistím hladké vyklizení vaší nemovitosti i bezpečné stěhování či přepravu vašich věcí. Co je potřeba, to odmontuji a odvezu na jinou adresu či na sběrný dvůr k ekologické likvidaci. Poradím si s čímkoliv, nic pro mě není problém.

Jiří

hypotéční specialista, finanční konzultant

Jako dlouholetý finanční a hypotéční poradce mám bohaté zkušenosti v oblasti hypotéčních a dalších úvěrů na koupi nemovitostí. Umím zajistit ty nejvýhodnější úrokové podmínky a najít řešení pro každou situaci.

Michal

malování a úpravy interiérů, stavební práce

Vaši nemovitost kompletně vymaluji a připravím na prodej. Provedu potřebné opravy a zrenovuji každý povrch. Tak, aby nemovitost byla po stavebně-technické stránce připravena k prodeji v co nejlepší kondici a včas.

Štěpán

hypotéční specialista, finanční konzultant

Vyjednám pro vás tu nejvýhodnější hypotéku. Za svou 15letou praxi jsem nasbíral zkušenosti, díky kterým vím, jak řešit komplikované případy i hypotéky pro OSVČ. Jsem certifikovaným hypotéčním makléřem registrovaným u ČNB.

Mgr. Jan Prokeš

advokátní koncipient

Z dodaných podkladů vyhotovím kvalitní kupní smlouvy, smlouvy o úschově kupní ceny a listin, návrhy na vklad a další potřebné dokumenty. Zajistím také správnost podání a hladké vyřízení všech úkonů na katastru nemovitosti

JUDr. Markéta Němcová

advokát

Garantuji bezpečnost, jistotu a spolehlivost převodů nemovitostí i výplat kupních cen. Zajistím, aby vše proběhlo správně, podle zákona a se spolehlivým výsledkem. Pomohu vám právními konzultacemi i s řešením případných složitějších situací.

Co o mně říkají klienti

„Nemovitost pan Kučera prodal díky jím zorganizované aukci za částku o 280.000,- korun vyšší, než jsem čekal.”

Jiří Kufr, prodej chaty, Praha 8 - Dolní Chabry

„V neposlední řadě se transakce uskutečnila za cenu o 410.000,- Kč vyšší oproti našemu původnímu požadavku.“

Věra Martinková, prodej domu 3+kk, Káraný

„Za náš byt jsme obdrželi o 560.000,- Kč více, než jsme předpokládali."

Ing. Petr Špaček, prodej bytu 2+1, Praha 4 - Michle