Spojuji zkušenosti s porozuměním. Nejprve vám naslouchám, potom prodávám

Jsem profesionální realitní makléř v Praze. Téměř 30 let zkušeností v oblasti obchodu, marketingu, financí a komunikace využívám k dosažení nejlepšího možného výsledku pro vás.

Postupně jsem dovedl k dokonalosti jedinečný obchodní systém, tzv. prodej nejlepší nabídce, díky kterému prodáte svou nemovitost přesně podle vašich představ – za nejvyšší možnou cenu, kupujícímu, kterého si sami vyberete, naprosto spolehlivě a v požadovaném čase.

Tvrdě pracuji.

Nejúspěšnější realitní makléř RE/MAX Alfa za rok 2017

V rámci přední pražské realitní kanceláře RE/MAX Alfa jsem např. v roce 2017 uskutečnil největší objem obchodů a získal mnoho kladných recenzí od svých klientů.

Další ocenění, která jsem obdžel:

Neustále se vzdělávám.

Za posledních 10 let jsem se zúčastnil desítek odborných školení a seminářů

Mé odborné znalosti, komplexní přehled a vysokou kvalifikaci v oboru realit potvrzují např. tyto certifikáty a osvědčení:

 • Certifikovaný realitní profesionál
 • Certifikovaný makléř 2. stupně
 • Obchodní dovednosti
 • Náběr a prodej nemovitostí
 • Aukce nemovitostí RE/MAX
 • Soutěže, aukce, prodej nemovitosti za maximální cenu (Realitní akademie)
 • CRM ISO diplomový seminář
 • Marketing na sociálních sítích
 • Facebook pro profesionály
 • Investiční specialista
 • Exekuční a insolvenční specialista
 • Efektivní realitní práce v terénu
 • Orná půda - zajímavá tržní příležitost

Postupuji systematicky.

Díky svému týmu zajistím vše od úklidu přes fotografování až po právní služby

Během prodeje nemovitosti dojde na úkony, které je lepší svěřit specialistům. Proto spolupracuji s týmem osvědčených profesionálů.

Vy tak nemusíte hledat dobrého právníka, hypotéčního specialistu, odhadce či daňového poradce, inspektora staveb ani řemeslníky. Ušetřím vám čas, starosti i nepříjemná překvapení. O vše se postarám, a o tom důležitém vás budu průběžně informovat.

A především vám přinesu více peněz. V průměru 12,5% navíc z ceny vaší nemovitosti oproti obvyklým prodejním cenám na trhu díky unikátní metodě prodeje nejlepší nabídce. Realitní aukce používám už 5 let, a prodal jsem tímto způsobem desítky nemovitostí.

Můj tým spolupracovníků

Mirka

asistentka makléře, daňová specialistka

Mou starostí je administrativní podpora a pečlivá dokumentace obchodních případů, vč. průběžné emailové komunikace s klienty. Poradím vám také s daněmi a pomohu i se zajištěním daňového přiznání.

Tereza

asistentka kanceláře RE/MAX Alfa

Starám se o hladký chod recepce i kanceláře a příjemný průběh všech jednání. Přivítám vás dobrým čajem nebo kávou a milým úsměvem. Veškeré vzkazy, informace či dokumenty makléři spolehlivě předám.

Ivana

asistentka kanceláře RE/MAX Alfa

Organizačně zajišťuji chod celé kanceláře a provozní podporu týmu našich makléřů. Mám na starosti také finanční stránku obchodních případů kanceláře, platební styk, fakturaci a korespondenci.

Martin 

fotograf, kameraman, grafik, designer

Kromě kvalitních fotografií připravuji také videoprohlídky a přehledné půdorysné plány nemovitostí ve 2D i 3D provedení. Umím letecké záběry, virtuální prohlídky a další novinky, které vaši nemovitost ukážou v tom nejlepším světle.

Milan

vyklízení, stěhování, přeprava

Zajistím hladké vyklizení vaší nemovitosti i bezpečné přestěhování či přepravu vašich věcí. Co je potřeba, to odmontuji a odvezu na jinou adresu či na sběrný dvůr k ekologické likvidaci. Poradím si s čímkoliv, zvládnu jakékoliv situace či technické překážky. Pokud jde o přemísťování věcí, těžká či objemná břemena nebo náročné vyklízecí práce, nic pro mě není problém.

Ladislav

exkluzivní finanční konzultant

Jako dlouholetý finanční poradce mám k dispozici tým kvalifikovaných spolupracovníků a bohaté zkušenosti i kontakty v oblasti hypotéčních a dalších úvěrů na koupi nemovitostí. Pro klienty jsem již obstaral úvěry v objemu přes 260 milionů korun. Umím zajistit ty nejvýhodnější úvěrové podmínky a najít řešení pro každou situaci. Mojí doménou jsou dále vysokovýnosové finanční investice, ve kterých svým klientům trvale spravuji přes 150.000.000 Kč. 

Zdenko

malování a úpravy interiérů, stavební práce, úklid

Vaši nemovitost kompletně vymaluji a celkově připravím na prodej. Provedu potřebné opravy a zrenovuji každý povrch. Tak, aby nemovitost byla po stavebně-technické stránce připravena k předvádění zájemcům a k prodeji v co nejlepší kondici. A také včas.

Štěpán

finanční poradce, hypotéční specialista

Jsem certifikovaným hypotéčním makléřem registrovaným u ČNB. Vyjednám pro vás tu nejvýhodnější hypotéku. Za svou 18letou praxi jsem nasbíral zkušenosti, díky kterým vím, jak řešit i velmi komplikované případy nebo třeba hypotéky pro OSVČ. Umím nabídnout i alternativní úvěrové produkty, včetně družstevního financování bydlení se splatností až 35 let, bez nutnosti prokazování příjmů a bez věkového omezení.

Pavel

asistent finančního poradce

Pečuji o naše společné klienty, a pomáhám jim v průběhu celého procesu vyřizování hypotéčních i dalších úvěrů na koupi nemovitosti, majetkového i osobního pojištění, a také při realizaci finančních investic. Spolehlivě za vás obstarám všechny potřebné doklady, úkony a náležitosti, nebo vám jejich vyřízení alespoň maximálně usnadním. Budu vám stále po boku, na telefonu či e-mailu, a vždy připraven s čímkoliv pomoci.

Josef

finanční poradce, koncipient

Rozumím hypotékám, úvěrům ze stavebního spoření i spotřebitelským úvěrům. Pomohu klientům s pojištěním, investicemi nebo ideálně s celkovou koncepcí a realizací promyšleného osobního a rodinného finančního plánu. Chápu, že ve financích vše souvisí se vším, a proto je můj servis promyšlený, kvalifikovaný a komplexní. Mojí další expertízou i osobní vášní jsou investice do drahých kovů, vč. fyzického investičního zlata.

Mgr. Jan Prokeš

advokátní koncipient

Z dodaných podkladů a specifického zadání transakce připravím kvalitní kupní smlouvy, smlouvy o úschově kupní ceny a listin, návrhy na vklad a další potřebné dokumenty. Zajistím také správnost podání a hladké vyřízení všech úkonů na katastru nemovitosti

JUDr. Markéta Němcová

advokát

Garantuji bezpečnost, jistotu a spolehlivost převodů nemovitostí i výplat kupních cen. Zajistím, aby vše proběhlo správně, podle zákona a se spolehlivým výsledkem. Pomohu vám právními konzultacemi i s praktickým řešením jakkoliv složitých situací.

Co o mně říkají klienti

„Nemovitost pan Kučera prodal díky jím zorganizované aukci za částku o 280.000,- korun vyšší, než jsem čekal.”

Jiří Kufr, prodej chaty, Praha 8 - Dolní Chabry

„V neposlední řadě se transakce uskutečnila za cenu o 410.000,- Kč vyšší oproti našemu původnímu požadavku.“

Věra Martinková, prodej domu 3+kk, Káraný

„Za náš byt jsme obdrželi o 560.000,- Kč více, než jsme předpokládali."

Ing. Petr Špaček, prodej bytu 2+1, Praha 4 - Michle