Byt 2+1, Praha 4 - Michle, ul. Pobočná:
+550 000 Kč oproti obvyklé ceně

Moje veřejné recenze

Mé hodnocení na najisto.cz

Zkušenosti a názory mých klientů

Dobrý den, rádi bychom touto cestou poděkovali makléři p. Ondřeji Kučerovi za rychlé a bezproblémové zprostředkování koupě bytu v Praze. Oceňujeme jeho profesionální přístup a naplánování všech jednání tak, aby byla pro prodávajícího i kupujícího časově výhodná, bez stresových situací. V novém bytě se pomalu zabydlujeme a zdá se, že to opravdu byla dobrá koupě (stav bytu, lokalita). Jednání pana makléře bylo po celou dobu aktivní a vstřícné, s jeho prací jsme byli velmi spokojeni. Děkujeme za spolupráci.

Manželé Baumovi
koupě bytu 1+kk, Praha 4 - Pankrác, červen 2015

Se službami pana Kučery jsem byl velmi spokojen. Je to vstřícný, milý a sympatický realitní makléř. Doporučuji ho rovněž svým známým a budu se těšit na další spolupráci.

Martin Coňk
koupě bytu 1+1, Praha 10 - Záběhlice, leden 2016

Pan Kučera je velice sympatický, vstřícný a zkušený makléř. Milý, prima člověk. Doporučuji.

Martin Coňk
pronájem bytu 1+kk, Praha 3 - Vinohrady, leden 2018

Pan Kučera mne překvapil již svým zpracováním podkladů pro nabídku prodeje. Jeho přístup k řešení byl vždy naprosto profesionální a odpovědný. Mohu mu jen poděkovat za celkový výsledek.

Ing. Miroslav Černý 
prodej chaty, Praha 8 - Dolní Chabry, květen 2018

Dobrý večer, pane Kučero, také já Vám děkuji za velmi příjemnou a sympatickou spolupráci při prodeji bytu.:) Děkuji samozřejmě také panu kolegovi a přeji Vám oběma mnoho nejen pracovních úspěchů. To je skvělé, že pomůžete při předání bytu přístí pondělí - bude se pro předávací protokol i fotit, nebo už máte fotek dostatek? Přeji hezký večer a někdy zase nashle.:)

Jana Dětinská
prodej bytu 2+kk, Praha 6 - Horoměřice, březen 2015

Příjemné a klidné vystupování a ochota.

Vojtěch Donát
koupě bytu 2+kk, Praha 4 - Michle, květen 2016

Naprosto profesionální a zároveň lidský a vstřícný přístup. Vaši kancelář a pana makléře budeme doporučovat dále. Celkem jsme jednali v minulosti s pěti kancelářemi, ale takový přístup je ojedinělý. Děkujeme!

MUDr. Ondřej Dostál
koupět bytu 4+1, Praha 4 - Háje, září 2016

Dobrý večer. Jsem ráda, tak tedy klíče už nedávejte p. Aleksandru (makléř konkureční RK), děkuji mnohokrát, jste profík. Já Vám říkala, že mám pocit, že vy ten byt prodáte. Já už včera napsala p. Aleksandru, že on musí opravit cenu a metry, on měl ty klíče asi tak 10 dnů a ani reklamu nedělal, jak našla Vás, tak už konečně začal pracovat s mým bytem. Kdybych to věděla, tak nebrala bych předtím 2 realitky.

Olga Grygorova
prodej bytu 1+kk, Praha 4 - Modřany, červen 2015

Dobrý den, chci touto formou moc poděkovat panu Ondřeji Kučerovi za opravdu vynikající profesní přístup a pomoc při prodeji bytu E. Hyblerové 522, Praha 4 - Háje. Nikoho jsem z realitních makléřů neznala, tak jsem to riskla a pana Kučeru jsem si vybrala a nelitovala jsem. Takto si v dnešní době představuji jednání a všestrannou pomoc pro lidi. Každému budu pana Kučeru doporučovat. Mějte se pěkně.

Jiřina Hajíčková
prodej bytu 2+kk, Prah 4 - Háje, říjen 2015

Absolútný profesional. Seriózný, ústretový a úprimný člověk, čo sa dnes už skoro nevidí. Ďakujem, pán Kučera, nie len za veĺmi rýchly predaj, ale za všetko. :)

Júlia Handrová
prodej bytu 3+kk, Praha 4 - Braník, únor 2017

Výborné jednání, vstřícnost, ochota a velmi dobrá komunikace.

Ing. Pavel Hodaň
koupě chaty, Praha 8 - Dolní Chabry, srpen 2017

Naprosto profesionální přístup a jednání. Kéž by byli všichni realitní makléři jako pan Ondřej Kučera...

Ondřej Chalupa
prodej bytu 2+kk, Praha 10 - Hostivař, květen 2018

Závěrem vám chci ještě jednou poděkovat za hladký průběh celé transakce. Bylo mi ctí s Vámi spolupracovat a pakliže v budoucnu budu potřebovat Vaše služby, velice ráda se na Vás s důvěrou obrátím. S úctou...

Jana Janoušková
koupě dvougaráže, Praha 4 - Krč, květen 2016

Ondra je naprostý profik a má vynikající znalosti,...které samozřejmě získal na mých školeních.

Ing. Miroslav Jonáš
prodej chaty, Březové-Oleško, leden 2017

Když mám nemovitost v Praze a okolí, nemůže ji prodávat nikdo jiný než Ondřej Kučera!

Ing. Miroslav Jonáš
prodej bytu 2+1, Praha 4 - Michle, listopad 2017

Pan Kučera odvedl naprosto perfektní práci s naprostou precizností a profesionalitou. Mnohokrát děkujeme a přejeme mu spoustu pracovních úspěchů a velice rádi ho doporučíme jako makléře.

Jana Kadlecová
prodej chaty, Oleško u Zvole, červenec 2017

Kvalita poskytování služeb na profesionální úrovni.

Lesya Kovalyuk a Volodymyr Kovalyuk
pronájem bytu 2+1, Praha 9 - Letňany, srpen 2016

Dobrý den, pane Kučero. Rád bych vám tímto ještě jednou poděkoval za Vaši vstřícnost, ochotu a plnou profesionalitu. Vše proběhlo k mé naprosté spokojenosti. Pokud se v mém okolí vyskytne jakýkoliv případný klient, určitě Vás doporučím. Velice děkuji a přeji pěkné prožití léta. S pozdravem...

Ladislav Kubát
prodej garážového stání v Praze 4 - Krč, květen 2016

Naprostá profesionalita. Vstřícný, ochotný, získal si moji naprostou důvěru.

Ladislav Kubát
prodej garážového stání v Praze 4 - Krč, květen 2016

Pan Ondřej Kučera mi byl jako makléř doporučen kolegou z práce, který si jeho služby velmi pochvaloval. Skutečnost daleko předčila má očekávání. Vlastně jsem se již dlouho nesetkal s člověkem, který by dělal svoji práci tak dobře a s takovým nadšením. Nemovitost byla nakonec díky jím zorganizované aukci prodána za vyšší částku, než jsem původně očekával.

Jiří Kufr
prodej chaty, Praha 8 - Dolní Chabry, srpen 2017

Dobrý den, chtěla bych moc a moc poděkovat panu Ondřejovi Kučerovi a paní Mirce Čadkové za jejich skvělou práci při prodeji mého bytu. Jsem s nimi velice spokojená a jsem ráda, že jsem na ně jako na makléře narazila. Jejich profesionální jednání je opravdu na úrovni. Velice dobře se mi s nimi komunikuje, informují mě opravdu o všem, co se týče prodeje mého bytu. Vždy se zeptají, jestli mi vyhovuje den a čas na prohlídku bytu a vždy se snaží naplánovat, co nejvíc prohlídek na ten určitý den. A když prohlídka probíhá, velice dobře vysvětlují parametry bytu a mé požadavky na prodej. A toho si moc cením a vážím, že respektují mé představy a přání. Jsem moc ráda, že mi poradili, velice dobře můj byt nafotili a udělali krásnou stránku prodeje mého bytu.

Jana Latoňová
prodej bytu 3+kk, Praha 4 - Opatov, únor 2016

Velká spokojenost s panem Kučerou. Rozhodně ho budu doporučovat a ještě jednou mu děkuji.

Petr Macák
prodej bytu 1+kk, Praha 4 - Nusle, leden 2017

Dobrý den, pane Kučero, děkuji Vám za rychlé a profesionální zprostředkování prodeje mého bytu na Praze 4. Přeji mnoho dalších pracovních úspěchů. S pozdravem...

Věra Martinková
prodej bytu 1+kk, Praha 4 - Pankrác, červen 2015

Spolupráce s panem Kučerou byla vždy příjemná a konstruktivní. Díky jeho zkušenostem, profesionalitě a organizačním schopnostem proběhl prodej nemovitosti rychle a bez komplikací. V neposlední řadě se transakce uskutečnila za cenu o 410.000,- Kč oproti našemu původnímu požadavku. Pana Kučeru jsem oslovila již podruhé, předchozí spolupráce byla také rovněž velmi úspěšná.

Věra Martinková.
prodej chaty 3+kk, Káraný, květen 2017

S prací pana Kučery jsem byl velmi spokojen.

Marek Matějovský
prodej bytu 2+1, Praha 10 - Strašnice, červen 2017

Hezký den pane Podlešáku, osobně bych velice rád poděkoval za veškerou práci pana Kučery při prodeji domu ve Hvozdnici, který byl mým majetkem. Musím říci, že jsem se dlouho nesetkal s člověkem, který měl tak příjemné vystupování a komunikační schopnosti, jako pan Kučera. Na čem jsme se dohodli, to platilo. Když nastal problém, pan Kučera měl vždy řešení a pohotově jednal. Musím i říci, že měl výborný odhad na lidi ze strany zájemců o koupi. I když jsem se při prvním výběru "spálili", pan Kučera už dopředu říkal, že se mu zájemkyně úplně nezdá. Nakonec při druhém výběru jsme našli výborného zájemce pana Cakla a i zde pan Kučera říkal hned na poprvé, že si myslí, že to dopadne dobře. A měl pravdu. Bylo vidět, že zužitkovává zkušenosti nabyté léty praxe a nejspíš i školeními, kterými Vaši zaměstnanci určitě procházejí. Ještě jednou moc děkuji za zprostředkování prodeje Vaší společností a rád bych Vám, panu Kučerovi, Vašim blízkým i všem kolegům ve Vaší kanceláři popřál krásné prožití Vánočních svátků a do Nového roku hodně zdraví, štěstí a úspěchů v osobním i profesním životě. Mějte se moc hezky, jsem s pozdravem

Ing. Lukáš Matějů
prodej RD, Hvozdnice, Praha - západ, listopad 2018

Dobrý den. Pane Kučero, děkuji vám za lidský přístup a ochotu ke zprostředkování koupě nemovitosti. Hlavně zkoordinovat lidi je dnes náročné a důležité a to se Vám povedlo. S pozdravem...

Robert Němec
koupě bytu 3+1, Praha 4 - Spořilov, srpen 2015

Děkujeme panu Ondřeji Kučerovi za naprostou profesionalitu umocněnou bezmeznou vstřícností a ochotou. Jsme spokojení klienti a můžeme jej bezvýhradně doporučit jako 100% odborníka.

Jana a Jiří Pátkovi
prodej bytu 4+1, Praha 4 - Háje, září 2016

Vážený pane Podlešáku,... chceme vyjádřit uznání a poděkování celé Vaší firmě za kompletní služby. Jmenovitě panu Ondřeji Kučerovi, za bezmeznou podporu a pomoc při realizaci prodeje naší nemovitosti. Vždy byl velice ochoten poradit a podat potřebné informace. Jeho práce odpovídá vysoké kvalitě práce profesionálního manažera. Z jeho vystupování vyzařuje radost z práce a dokazuje to i svým celkovým milým chováním a jednáním. Díky komfortním službám Vaší firmy a Vašich spolupracovníků. tj. právníka Mgr. Jana Zajíčka a již uvedeného Ondřeje Kučery, došlo k úspěšnému a bezproblémového dokončení prodeje našeho bytu. Vaši firmu budeme doporučovat všem potencionálním klientům. Děkujeme velmi.

Jana a Jiří Pátkovi
prodej bytu 4+1, Praha 4 - Háje, září 2016

Dobrý den, dovoluji si poslat hodnocení služeb pana Ondřeje Kučery. Byli jsme s manželkou spokojeni velmi, od prvního kontaktu s panem Kučerou byla naše záležitost vyřízena za 17 dní k naší spokojenosti. K tomu myslím není, co dodat. Děkujeme, jak za rychlost, tak za velmi profesionální přístup. Přejeme mnoho pracovních i osobních úspěchů. S pozdravem...

Manželé Pavlůskovi
prodej bytu 2+1, Praha 4 - Háje, leden 2016

Kolikrát v životě člověk obchoduje s nemovitostí? A když už, tak by na to měl mít pana Kučeru! Nejen, že vše seriozně zařídí, ale hlavně Vám lidským přístupem odebere velkou část stresu. Myslím, že další komentář je zbytečný. Děkuji za spolupráci s ním.

Jaroslav Přikryl
koupě chaty 3+kk, Káraný, květen 2017

Pan Ondřej Kučera je jedním z mála těch realitních makléřů, kterým nejde jen o byznys a o vlastní prospěch. Prioritou pro něj je především naprostá spokojenost klientů. S jeho službami jsem byl absolutně a bezvýhradně spokojen a všem ho mohu s naprosto čistým svědomím vřele doporučit!

Franc Magic Rams / František Rams
prodej bytu 3+1, Praha 9 - Horní Počernice, březen 2016

Dobrý večer, pane Kučero. Děkuji Vám za doplněný předávací protokol, ale především bych Vám chtěl moc poděkovat za naprosto bezproblémovou a jednoduchou spolupráci s Vámi po celou dobu našeho obchodu. Přeji hezký večer, s pozdravem...

Lukáš Rohan
koupě bytu 2+kk, Praha 9 - Střížkov, červenec 2017

Vstřícnost, ochota a zodpovědný přístup ke všem možným otázkám i obavám. Velmi komunikativní přístup. Vysoká profesionalita, která v tomto sektoru není zdaleka běžná. Empatie. Doporučuji ostatním. Realitní makléř, jak má být.

Jana Roupcová
koupě chaty, Kamenice - Těptín, srpen 2016

Dobrý den. V loňském roce jsem prostřednictvím pana Kučery koupila garsonku na Spořilově v ul. na Chodovci. Jednání bylo příjemné a konstruktivní a vše proběhlo bez problémů. Kdykoliv jsem něco potřebovala, bylo mi okamžitě vše vysvětleno a ochotně pomoženo...! Děkuji touto cestou za spolupráci v celé transakci.

Ludmila Schreiberová
koupě bytu 1+1, Praha 4 - Záběhlice, červenec 2015

Ondřej Kučera je opravdový profesionál, který ctí pravidla a jeho slovo platí.

Ing. Jiří Suchý
finanční konzultant, hypotéční specialista, únor 2018

Dobrý večer, pane Kučero. Dovolte, abych Vám touto cestou vyslovila poděkování za předvedení bytu ve Strašnicích. Musím konstatovat, že takhle dobře připravenou prohlídku jsme ještě nezažili. Byt jako takový se mi velice líbil, co mě však nepřesvědčilo, byl vnitřní stav domu a eventuální fungování SVJ. Tímto Vám tedy velmi děkuji a je možné, že se potkáme u prohlídky jiné nemovitosti. Přeji Vám pěkný večer. S přátelským pozdravem...

Petra Svobodová
zájemkyně o koupi bytu, Praha 10 - Strašnice, červen 2017

Dobrý den, rádi bychom touto cestou napsali hodnocení na makléře pana Ondřeje Kučeru. Jsme manželé a máme dvě malé děti. Potřebovali jsme prodat byt 2+kk po rekonstrukci na Praze 4 a koupit větší. Na pana Kučeru jsme narazili díky inzerátu a vlastně i náhodě. Hned po telef. kontaktu jsme se domluvili na schůzce a můžeme oba říct, že jsme se po pár minutách na sebe s manželem podívali a měli jsme jasno, kdo bude náš byt prodávat! Ještě ten samý večer jsme se domluvili na všech podmínkách, našich možnostech atd. Pan Kučera, aniž by nás do něčeho nutil - ba naopak působil na nás velice mile a lidsky, nechával nám dostatek prostoru na promyšlení, jsme se rozhodli na spolupráci pouze s ním. A ničeho nelitujeme. Pan Kučera je veliký profesionál, s kterým se dá o všem bavit. Vše nám vysvětlil i když jsme se někdy ptali snad milionkrát na tu samou věc, byl stále vstřícný. Kdykoliv mu člověk zavolal, vždy vše vyřešil. Zájemce nám vodil vždy po telefonické dohodě, kdy nám to vyhovuje. Opravdu se přizpůsobil dle nás, za což mu děkujeme. V dnešní době jsme se s manželem opravdu báli, komu dát důvěru a hlvaně člověk neprodává byt každý den a tím pádem nemá žádné zkušesnoti. Prodej bytu se uskutečnil za podmínek, které opravdu byly předem domluveny a důvěra v pana Kučeru předčila naše očekávání. Vše tedy proběhlo tak, jak mělo, kupec se našel skoro "ihned", převody atd., vše proběhlo správně a my nyní bydlíme v novém a větším, tak jak jsme si představovali. Tímto bychom ho chtěli doporučit všem, protože opravdu je to člověk na správném místě a tuto práci dělá na 100 %. Ještě jednou děkujeme a přejeme mnoho úspěchů!

Manželé Svobodovi
prodej bytu 2+kk, Praha 4 - Háje, únor 2015

Vážený pane Kučero, vážená paní Čadková, dovolte mi, abych Vám poděkovala za Váš vzorný přístup ke klientům a vyjádřila spokojenost s Vaší prací. Jako naši realitní makléři jste nám po celou dobu byli k dispozici a vyčerpávajícím způsobem jste nám vysvětlovali všechny kroky, které k uskutečnění prodeje bytu po mojí matce p. Štefanii Němečkové, na adr. Machudova 575/13, Praha 12 - Kamýk, vedly. Děkujeme vám, budeme se na vás vždy rádi obracet.

Ivana Šilhánová
prodej bytu 3+kk, Praha 4 - Kamýk, červenec 2015

Zásadně nerad dávám hodnocení 10 z 10, v případě pana Ondřeje Kučery ale nemohu jinak. Je to velmi taktní a přátelský člověk a přesto zcela profesionální. Rád se na něj obrátím znovu!

Ing. Petr Špaček
prodej bytu 2+1, Praha 4 - Michle, říjen 2017

Pan Kučera je velký profesionál. Oslovili jsme jej na základě doporučení a byla to správná volba. Při prodeji našeho bytu si počínal velmi sofistikovaně a zakládal si na detailech. Hned ze začátku si zjistil co nejvíce informací o prodávané nemovitosti a lokalitě. Velmi dobře zná zákonitosti trhu a velice pružně reaguje na stále se vyvíjející situaci na trhu. Sám má bohaté zkušenosti, ale spolupracuje také s velmi šikoveným fotografem a využívá kvalitního zázemí realitní kanceláře (právní servis apod.). Vytvořil profesionálně vypadající prezentaci obsahující velmi přesný popis, fotodokumentaci a 3D video k námi prodávané nemovitosti. Využil všech možných nástrojů k efektivní inzerci a zviditelnění našeho inzerátu (realitní servery, plachtu, sociální sítě apod.). Asi jeho nejsilnější stránkou je samotný kontakt s lidmi a jednání s potencionálními kupci. Má velmi příjemný projev, je velice empatický a umí naslouchat. Byt prodával formou aukce, ke které jsme ze začátku neměli tolik důvěry, ale vyplatilo se. Byt se prodal za vyšší cenu, než jsme na úplném začátku očekávali. S ohledem na výše zmíněné bych pana Kučeru doporučil každému, kdo řeší prodej své nemovitosti.

Roman Špicl a Lenka Špiclová
prodej bytu 4+1, Praha 8 - Březiněves, prosinec 2018

Dobrý den. Rád bych touto cestou poděkoval za velmi profesionální, nadstandardní a lidský přístup makléře pana Ondřeje Kučery a také hypotéčního poradce pana Jiřího Suchého při koupi bytu v Praze 4. S jejich službami jsme byli velmi spokojeni.

Manželé Tudorovi
koupě bytu 2+kk, Praha 4 - Pankrác, červenec 2015

Pan Kučera byl od počátku velmi akční, slušný a spolehlivý. Vše probíhalo podle plánu a dohod. Jeho podklady a informace byly na vysoké úrovni. Skoro bych řekl, že byl vždy o krok napřed, tedy myšleno pozitivně. Pokud by se na trhu s realitami vyskytovalo více makléřů na jeho úrovni, to by se v této republice obchodovalo s nemovitostmi jedna radost. Oceňuji jeho již zmíněnou spolehlivost, slušnost, milé a vstřícné jednání a samozřejmě odborné znalosti a přehled.

Ing. Lubomír Uhlíř
koupě bytu 2+1, Praha 4 - Michle, listopad 2017

Pan Kučera byl jako obvykle vzorně připravený, velmi ochotný, komunikativní, pečlivý a spolehlivý. Plných 10 bodů neuděluji z důvodu jediné, na poslední chvíli uvedené, neočekávané informace, která měla zásadní vliv na vývoj uzavření smlouvy s nájemcem vybraným v 1. kole. Nicméně druhý pokus dopadl výtečně a jsem naprosto spokojen.

Ing. Lubomír Uhlíř
pronájem bytu 2+1, Praha 4 - Michle, březen 2018

Dobrý den pane Kuřero, děkujeme, že jste dokázal zpříjemnit, pro nás stresové, řízení i období. Nad očekávání vše proběhlo díky Vám v klidu a pohodové náladě. Pokud budete mít cestu nebo práci v lokalitě Horoměřice, rádi s Vámi vypijeme šálek kávy. Přejeme Vám vše dobré v osobním i profesním životě.

Ivan a Jiřina Umáčení
koupě bytu 2+kk, Praha 6 - Horoměřice, březen 2015

Dobrý den, chtěla bych tímto napsat hodnocení a zároveň poděkování makléři panu Ondřeji Kučerovi. Panu Kučeru jsem poznala jako milého, komunikativní člověka při prohlídce a následně i při koupi bytu na Praze 4. Jednání s ním bylo vždy příjemné a na profesionální úrovni, bez problémů jsme se domluvili vždy, jak na schůzkách s majiteli bytu, tak následně na dalších jednání v advokátní kanceláři. Pan Kučera mi poskytl i další informace a konakty nad rámec svých povinností. S jeho službami jsem byla velmi spokojená.

Hana Železná
koupě bytu 2+1, Praha 4 - Háje, leden 2016

Dobrý přístup ke klientovi. Jsem spokojen.

David Žurek
prodej bytu 2+kk, Praha 9 - Střížkov, červenec 2017

Mapa prodaných nemovitostí